wtorek, 11 października 2016

Ulubiony film


Na blogu ARTGRUPY ATC   jest wyzwanie art-journalowe z takim tematem.Nie jestem specjalną miłośniczką filmów,w ogóle rzadko oglądam telewizję,ale lubię dwa rodzaje filmów---fantasy i musicale,a ulubionym,oglądanym wiele razy jest film "Skrzypek na dachu".Według mnie film jest genialny,treść,aktorstwo,piosenki i muzyka---to wszytko tworzy niepowtarzalną całość,zresztą nagrodzoną trzema Oskarami.Na to wyzwanie zrobiłam art-journal którego inspiracją był właśnie ten film

pozdrawiam serdecznie
10 komentarzy:

 1. Ale super interpretacja skrzypka na dachu :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Lucyś, jestem zachwycona! Zwłaszcza, że też lubię musicale, a "Skrzypek na dachu" należy do czołówki moich faworytów.
  Pozdrawiam serdecznie i życzę powodzenia w wyzwaniu:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Lusi! Piękna karteczka, Skrzypek ładnie Ci wyszedł - Pozdrawiam Gorąco

  OdpowiedzUsuń
 4. Lucynko kto nie widziałam"Skrzypka na dachu" to nie wie co traci . Piękna kartka. Pozdrawiam cieplutko 😊

  OdpowiedzUsuń
 5. Lucynko, karteczka bardzo pomysłowa i bardzo ładna;)A jednak wszystko może być inspiracją do naszej twórczości, co odzwierciedla Twoja karteczka;) Pozdrawiam Cię cieplutko;) Buziaczki;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Lubię ArtJournal, to bardzo emocjonalna forma. Sama zrobiłam dotąd tylko kilka.
  Wyszło wspaniale Lucynko. Obraz przymglony a niebo pełne muzyki i spadających gwiazd. Bardzo mi się podoba Twoja interpretacja. Przesyłam uściski.

  OdpowiedzUsuń
 7. Uf w końcu dotarła do Ciebie. Ostatnio nie umiem się wyrobić z komentarzami, ciągle mam do tyłu :-(
  Lucynko powiem tak Twoja praca bardzo mi się podoba, jest wymowna i oddaje całkowicie klimat filmu. Niestety tak naprawdę technika i forma dla mnie nieznana. Może troszkę nie w moich klimatach. Ale Ty poradziłaś sobie świetnie.
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 8. Piękny film i piękny wpis!!!!

  OdpowiedzUsuń
 9. Kocham ten film całym swoim sercem! Uwilbiam wręcz! Po swojemu (czyli w swoim osobistym "angielskim") śpiewam każdą piosenkę! Świetny wpis Lucy! Bardzo Ci dziekuję za udział w Naszym Art Grupowym wyzwaniu :)

  OdpowiedzUsuń

Dzięki za odwiedziny,a jeżeli komuś jeszcze się chce napisać słówko ,to jest to prawdziwy nektar dla duszy.