niedziela, 24 grudnia 2017

Czy mnie jeszcze pamietasz?

To chyba właściwe pytanie,po tak długiej nieobecności na blogu.Nawet nie myślałam,że nie było mnie tu aż tak długo,bardzo szybko zleciał mi ten czas,Po przylocie nie miałam  głowy na zajmowanie się blogiem,a potem zwyczajnie się od komputera  odzwyczailam.Chyba w ostatnim czasie miałam trochę go za dużo i  było mi dobrze bez niego,jednak ostatnio zaczęłam uświadamiać sobie,że bardzo brakuje mi bloga.

Przede wszystkim chciałam podziękować tym osobom,które przysłały mi kartki,nie wiem dokładnie kto to jest,ale syn mi powiedział że dostałam  ich trochę.Niestety nieprędko je przeczytam,myślałam że wrócę do domu w styczniu razem z mężem który przyleciał tu na swięta,ale okazało się że jeszcze muszę zostać parę miesięcy.

Teraz  jednak pragnę złożyć wszystkim najserdeczniejsze życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia.Dużo ciepła,miłości ,radości i wspaniałych chwil w gronie najbliższych.Niech wspaniała,niepowtarzalna atmosfera Bożego Narodzenia trwa jak najdłużej

Po świętach wracam na stałe na blog i zacznę nadrabiać wszystkie zaległości,czyli przed wszystkim będę odwiedzać wasze blogi i podziwiać wasze dzieła,a tymczasem pozdrawiam serdecznie i jeszcze raz Wesołych Świąt

8 komentarzy:

 1. Lucynko oczywiście że Cię pamiętam i przyznaje że mi brakuje Ciebie na blogu,ale wiem gdzie że jesteś i to wystarczy.
  W tym pięknym dniu pragnę Ci jeszcze raz złożył życzenia wszystkiego co najpiękniejsze dla Całej Twojej Rodziny

  OdpowiedzUsuń
 2. No jasne, że pamiętam Lucynko :)
  A przy okazji życzę Tobie i Twoim najbliższym, zdrowych i radosnych świąt, pełnych pokoju i miłości :) Pozdrawiam gorąco.

  OdpowiedzUsuń
 3. I ja pamiętam. I życzę radosnych, spokojnych Świąt.

  OdpowiedzUsuń
 4. Pamiętam i ja mam zaległości ale jak nie można nic zrobić w tym kierunku , zdrowych , radosnych świąt kochana

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie zapomina się tak miłych osób Lucynko, wspaniale że się odezwałaś!
  Życzę Ci radosnego świętowania. Przesyłam uściski :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Lucynko, wszystkiego najlepszego w Nowym Roku, dla Ciebie i całej Rodziny! Jesteś z nią, a to najważniejsze:)

  OdpowiedzUsuń
 7. Dobrze, że jesteś :) Nie zdążyłam z życzeniami przed świętami, ale na ten czas i w nowym roku życzę wiele radości, miłości i pokoju serca :) Pozdrawiam serdecznie :)

  OdpowiedzUsuń

Dzięki za odwiedziny,a jeżeli komuś jeszcze się chce napisać słówko ,to jest to prawdziwy nektar dla duszy.